Finn arkitekt i Trysil
arkitektTrysil

LAB 4 PROSJEKTERING AS

Etablert arkitekt i Trysil med 35 år i bransjen og 12 ansatte.

Etablert 1991
12 ansatte

Be om tilbud fra LAB 4 PROSJEKTERING AS og andre lokale arkitektkontorer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1991 (35 år)
Arkitekter
12
Org.nr
960990072
arkitekt · Trysil

Om LAB 4 PROSJEKTERING AS

LAB 4 PROSJEKTERING AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 960990072 som arkitekt i Trysil. Selskapet ble etablert i 1991 og har vært registrert i 35 år.

Med 12 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
960990072
Etablert
1991 (35 år)
Ansatte
12
Bilder fra LAB 4 PROSJEKTERING AS – arkitekt i Trysil
Offentlige data

Hvorfor velge LAB 4 PROSJEKTERING AS?

  • Etablert i 1991 — 35 år med aktiv drift i Trysil
  • 12 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 960990072
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

LAB 4 PROSJEKTERING AS

Storvegen 23 2420 Trysil

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du LAB 4 PROSJEKTERING AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra LAB 4 PROSJEKTERING AS og andre arkitektkontorer i Trysil-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med LAB 4 PROSJEKTERING AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om LAB 4 PROSJEKTERING AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Arkitekter i Trysil utfører typisk arkitektarbeid. Vanlige tjenester omfatter arkitekt boligprosjekt, arkitekt tilbygg, interiørarkitekt. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 12 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en arkitekt i Trysil?

La arkitektkontorer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

arkitektplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for arkitekter – deriblant LAB 4 PROSJEKTERING AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av LAB 4 PROSJEKTERING AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.