Finn arkitekt i Trondheim
arkitektTrondheim

AGRAFF ARKITEKTUR AS

Etablert arkitekt i Trondheim med 25 år i bransjen og 23 ansatte.

5.0(1 omtale på Google)
Etablert 2000
23 ansatte

Be om tilbud fra AGRAFF ARKITEKTUR AS og andre lokale arkitektkontorer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2000 (25 år)
Arkitekter
23
Google
5.0 / 5 (1)
Org.nr
982787033
arkitekt · Trondheim

Om AGRAFF ARKITEKTUR AS

AGRAFF ARKITEKTUR AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 982787033 som arkitekt i Trondheim. Selskapet ble etablert i 2000 og har vært registrert i 25 år.

Med 23 ansatte har de kapasitet til større og løpende oppdrag.

Org.nr
982787033
Etablert
2000 (25 år)
Ansatte
23
5.0(1)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra AGRAFF ARKITEKTUR AS – arkitekt i Trondheim
Offentlige data

Hvorfor velge AGRAFF ARKITEKTUR AS?

  • Etablert i 2000 — 25 år med aktiv drift i Trondheim
  • 23 ansatte registrert i offentlige registre
  • 5.0 stjerner på Google (1 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 982787033
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

AGRAFF ARKITEKTUR AS

Olav Tryggvasons gate 19 7011 Trondheim

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Fredag08:30-16:00
LørdagStengt
Mandag08:30-16:00
Onsdag08:30-16:00
SøndagStengt
Tirsdag08:30-16:00
Torsdag08:30-16:00

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du AGRAFF ARKITEKTUR AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra AGRAFF ARKITEKTUR AS og andre arkitektkontorer i Trondheim-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med AGRAFF ARKITEKTUR AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om AGRAFF ARKITEKTUR AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Arkitekter i Trondheim utfører typisk arkitektarbeid. Vanlige tjenester omfatter arkitekt boligprosjekt, arkitekt tilbygg, interiørarkitekt. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 23 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en arkitekt i Trondheim?

La arkitektkontorer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

Registrerte kategorier (Google Maps)

ArkitektLandskapsarkitektAvdeling for byplanlegging

Tjenester innen arkitektarbeid i Trondheim

arkitektplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for arkitekter – deriblant AGRAFF ARKITEKTUR AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av AGRAFF ARKITEKTUR AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.