Finn arkitekt i Oslo
arkitektOslo

P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino

Arkitekt i Oslo, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 986172742).

Be om tilbud fra P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino og andre lokale arkitektkontorer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
arkitekt · Oslo

Om P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino

P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 986172742 som arkitekt i Oslo.

Org.nr
986172742
Bilder fra P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino – arkitekt i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 986172742
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino

Langgata 5B 0566 Oslo

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino og andre arkitektkontorer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Arkitekter i Oslo utfører typisk arkitektarbeid. Vanlige tjenester omfatter arkitekt boligprosjekt, arkitekt tilbygg, interiørarkitekt. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 986172742. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en arkitekt i Oslo?

La arkitektkontorer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

arkitektplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for arkitekter – deriblant P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av P2 ARKITEKTKONTOR Peter Pompino og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.