Finn arkitekt i Oslo
arkitektOslo

COVER ARKITEKTVERKSTED AS

Etablert arkitekt i Oslo med 21 år i bransjen.

Etablert 2005

Be om tilbud fra COVER ARKITEKTVERKSTED AS og andre lokale arkitektkontorer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2005 (21 år)
Org.nr
987984457
arkitekt · Oslo

Om COVER ARKITEKTVERKSTED AS

COVER ARKITEKTVERKSTED AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 987984457 som arkitekt i Oslo. Selskapet ble etablert i 2005 og har vært registrert i 21 år.

Org.nr
987984457
Etablert
2005 (21 år)
Bilder fra COVER ARKITEKTVERKSTED AS – arkitekt i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge COVER ARKITEKTVERKSTED AS?

  • Etablert i 2005 — 21 år med aktiv drift i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 987984457
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

COVER ARKITEKTVERKSTED AS

Maridalsveien 120 0461 Oslo

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Fredag09-17
LørdagStengt
Mandag09-17
Onsdag09-17
SøndagStengt
Tirsdag09-17
Torsdag09-17

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du COVER ARKITEKTVERKSTED AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra COVER ARKITEKTVERKSTED AS og andre arkitektkontorer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med COVER ARKITEKTVERKSTED AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om COVER ARKITEKTVERKSTED AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Arkitekter i Oslo utfører typisk arkitektarbeid. Vanlige tjenester omfatter arkitekt boligprosjekt, arkitekt tilbygg, interiørarkitekt. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

COVER ARKITEKTVERKSTED AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 987984457. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en arkitekt i Oslo?

La arkitektkontorer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

arkitektplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for arkitekter – deriblant COVER ARKITEKTVERKSTED AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av COVER ARKITEKTVERKSTED AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.