Finn arkitekt i Bergen
arkitektBergen

3RW ARKITEKTER AS

Etablert arkitekt i Bergen med 29 år i bransjen og 38 ansatte.

5.0(6 omtaler på Google)
Etablert 1997
38 ansatte

Be om tilbud fra 3RW ARKITEKTER AS og andre lokale arkitektkontorer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1997 (29 år)
Arkitekter
38
Google
5.0 / 5 (6)
Org.nr
977385369
arkitekt · Bergen

Om 3RW ARKITEKTER AS

3RW ARKITEKTER AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 977385369 som arkitekt i Bergen. Selskapet ble etablert i 1997 og har vært registrert i 29 år.

Med 38 ansatte har de kapasitet til større og løpende oppdrag.

Org.nr
977385369
Etablert
1997 (29 år)
Ansatte
38
5.0(6)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra 3RW ARKITEKTER AS – arkitekt i Bergen
Offentlige data

Hvorfor velge 3RW ARKITEKTER AS?

  • Etablert i 1997 — 29 år med aktiv drift i Bergen
  • 38 ansatte registrert i offentlige registre
  • 5.0 stjerner på Google (6 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 977385369
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

3RW ARKITEKTER AS

C. Sundts gate 53 5004 Bergen

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Tilgjengelighet

Inngang for personer i rullestol

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du 3RW ARKITEKTER AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra 3RW ARKITEKTER AS og andre arkitektkontorer i Bergen-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med 3RW ARKITEKTER AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om 3RW ARKITEKTER AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Arkitekter i Bergen utfører typisk arkitektarbeid. Vanlige tjenester omfatter arkitekt boligprosjekt, arkitekt tilbygg, interiørarkitekt. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 38 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en arkitekt i Bergen?

La arkitektkontorer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

arkitektplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for arkitekter – deriblant 3RW ARKITEKTER AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av 3RW ARKITEKTER AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.